DPE Agriculture …

… verdubbelen van de oogst zonder gebruik van kunstmest of pesticiden en met 50% reductie van watergebruik

 

Introductie

In april 2021  is er een nieuw product beschikbaar gekomen, de DPE Agriculture. Door gebruik te maken van de energieën van de aarde, de zon en de kosmos, brengt de DPE Agriculture een dramatische verandering teweeg in de groeisnelheid van planten en de opbrengst van gewassen.

De DPE Agriculture is een specialisatie van de bekende DPE-technologie van AT7 die in de DPE 100 wordt gebruikt.

De DPE Agriculture heeft alle vermogens van de DPE 100, plus speciale technologie die tot onderstaande resultaten leidt.

Informatie

DPE AGRICULTURE: TESTIMONIALS_Ned

Voor vragen over de DPE’s ben ik bereikbaar op: 073-52 30 565.

Resultaten met de DPE Agriculture

  1. Een dramatische verandering in de groeisnelheid met vergroting van de opbrengst met 50-200%.
  2. Vermindering van watergebruik tot 50%.
  3. Een verlengd groeiseizoen, waardoor in sommige gevallen twee oogsten per seizoen mogelijk zijn.
  4. Teelt zonder gebruik van kunstmest of pesticiden.
  5. De landbouw-verbeteringszone beslaat 120 hectare (300 acres) en heeft een milieu beschermingszone een straal van 2 km (1,2 mijl). De milieu beschermingszone betreft de werking zoals in de DPE 100 wordt beschreven.
  6. De geuren die vrijkomen bij het intensief houden van varkens, melkkoeien en ander vee worden aanzienlijk verminderen.
  7. De geluidsoverlast en interferentie van windturbines worden gedempt zoals sneeuw geluiden en frequenties dempt.

 

Door een DPE apparaat aan te schaffen draag je ook bij aan het redden van Moeder Aarde.

Een DPE bestellen en mijn werk ondersteunen?

Ga naar de webwinkel via deze link. Het kost jou niets en helpt mij echt. Dank je wel.

Hier is de link om zelf te kopiëren: https://www.magicdichol.com/store/mdeurope/?aff_id=4273